Tuna Bone šildytuvai plius dovana

Ne visi vasaros vakarai džiugina malonia šiluma, bet pavakaroti terasoje ir palydėti saulę šeimos ar draugų rate visada puiku.
 
Pasirūpinome Jūsų šiluma bei pristatome Tunabone infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Kad būtų jaukiau, kartu su šildytuvu Jus pasieks ir dovana -  Ledvance Smart lauko žibintas.
 
Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, yra ekonomiškesni ir padeda taupyti energiją. Taip yra dėl to, kad jie šildo ne orą, o objektus: žmones, sienas, grindis ir kt. Toks būdas reikalauja mažiau energijos norimai temperatūrai palaikyti, todėl Tunabone šildytuvai padės sutaupyti ir užtikrins greitesnį šilumos pasklidimą. Atsižvelgiant į terasos dydį ir pageidaujamą interjero dizainą, galima rinktis pakabinamą, sieninį arba pastatomą šildytuvą.
 
Dovana!
 
Ledvance Smart + WiFi lauko žibintas išmanusis belaidis žibintas apšvies jaukiomis spalvomis lauko terasą, balkoną ar sodą. Jis taip pat turi išorinės baterijos funkciją, todėl esant reikalui galėsite įkrauti savo įrenginius.
 
Dovana jus pasieks kartu su užsakymu.
 

Akcijoje dalyvaujantys šildytuvai

 
 
 
 
159,14 EUR 177,95 EUR 206,22 EUR
 
 
Akcijos laikotarpis: 2024 06 25 – 2024 07 22